Магнолія Суланжа Рожева з насіння однорічна в Р9 контейнері.
Magnolia X soulangeana
ФОРМА: Розкидиста.
МАКСИМАЛЬНА ВИСОТА / ШИРИНА: 4-8м / 3-6м.
СТРИЖКА: Гарно переносить стрижку гілок для формування симетричності крони при необхідності, але це проводиться не пізніше ніж через 1 місяць після цвітіння.
МІСЦЕ ПОСАДКИ: Сонце, легка півтінь.
ВИМОГА ДО ГРУНТУ: Суглинисті та супіщані пухкі дренажні родючі грунти.
МОРОЗОСТІЙКІСТЬ: до -29.
ПОСАДКА: Висадку з контейнера можна проводити фактично круглий рік, крім періоду коли замерзла земля.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС
Опис. Магнолія Суланжа - Це 2-4-метровий чагарник або 6-8-метрове дерево з пухкої кроною. Гілки як правило починаються біля землі.
Листя матово-зелені, зверху гладкі, знизу опушені.
Квітки бокаловидні або чашоподібні, діаметром 8-25 см, всередині білі, ззовні пурпурно-рожеві.
Цвіте в квітні - травні. Це одна з найкрасивіших магнолій, яка за красою і розмаїттям квіток перевершує багато видів. У перші роки після посадки у магнолії Суланжа з'являються тільки поодинокі квітки, та й цвітуть вони нетривалий час. Потім квітів буде дуже багато і період цвітіння стає довшим, до 30 днів.
Особливості. Але при всіх достоїнствах, на ділянках садівників-любителів рідко зустрінеш цю дивовижну рослину. Багато хто боїться, що вона не витримає нашу сувору зиму. Однак магнолія Суланжа цілком зимостійка. Тільки при дуже сильних морозах у них підмерзають деякі квіткові бруньки, але самому дереву це не шкодить. Мало того з віком зимостійкість магнолій тільки підвищується. Магнолія Суланжа дуже стійка до забруднення повітря вихлопними газами і викидами промислових підприємств.
Місце посадки. Магнолію Суланжа- краще висаджувати на ділянках, захищених від прямих сонячних променів, швидше їм сподобається легка півтінь. Великим плюсом стане близьке розташування водойми. Рослина найкраще виглядає окремо зростаючим деревом, а також на тлі будинку або зеленої стіни з хвойних дерев. Не варто її висаджувати в місцях з постійними вітрами або протягами.
Грунт для посадки повинен бути легким, добре дренованим і помірно вологим. Кращий склад грунту для посадки: листова земля, торф, пісок (3: 2: 2). Оптимальна кислотність рН 6-7,5. Дуже важливо, щоб під час висадки коріння не пересохли. Тому рекомендуємо купувати саджанці магнолій Суланжа із закритою кореневою системою, вирощені в контейнерах. Та й висаджувати їх у грунт можна з ранньої весни до пізньої осені. Такі рослини легше переносять стрес, викликаний пересадкою у відкритий грунт, так як висаджуються з грудкою землі з контейнера, до якого вони звикли. Перші 2-3 роки після посадки кореневу систему і навіть нижню частину стовбура на зиму необхідно вкривати, соломою або хвойним гіллям.
Догляд. Якщо рослина висаджено в правильному місці, з дотриманням всіх вищеперелічених умов, то зростає воно досить швидко і цвіте рясно. Так як коріння у магнолії Суланжа поверхневі, влітку її треба гарненько поливати. Поливати потрібно м'якою водою, магнолія не виносить вапно. Біля стовбура не рекомендується глибоко обробляти грунт лопатою або садовими граблями. Дуже не люблять магнолії пересадку з місця на місце, тому намагайтеся визначитися з цим «раз і назавжди».
- Ціна: 90 ₴